Reklama

Podkarpacie: Rada Medyczna nie pochwala leczenia amantadyną!

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Podkarpacie: Rada Medyczna nie pochwala leczenia amantadyną! - Zdjęcie główne

foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Lekarze widzą, że amantadyna pomaga zakażonym COVID-19. Rada Medyczna przy Premierze RP ma nieco inne zdanie na ten temat.

Przemyski pulmonolog Włodzimierz Bodnar przypomina o sobie wszystkim sceptycznie nastawionym do jego terapii leczenia COVID-19 z wykorzystaniem amantadyny. Tymczaem Rada Medyczna przy Premierze RP postanowiła wydać zalecenia dotyczące terapii pacjentów COVID-19. Amantadyna jest tam "na cenzurowanym". (...)  CZYTAJ WIĘCEJ!

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy