Reklama

Podkarpacie: Lockdown z nowymi obostrzeniami jest pewny! Rząd rozważa nawet zamknięcie żłobków i przedszkoli

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Ministerstwo Zdrowia

Podkarpacie: Lockdown z nowymi obostrzeniami jest pewny! Rząd rozważa nawet zamknięcie żłobków i przedszkoli - Zdjęcie główne

Adam Niedzielski | foto Ministerstwo Zdrowia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Najpóźniej w czwartek w godzinach porannych poznamy nowe obostrzenia sanitarne. Trzeba się przygotować na kilka istotnych zmian. Czy realne jest zamknięcie żłobków i przedszkoli? Co dalej ze szczepieniem przeciw COVID-19?

Kwestią czasu było wprowadzenie w naszym kraju "twardszej formy lockdownu". Ten scenariusz zostanie spełniony, a oficjalne decyzje mają być ogłoszone najpóźniej w czwartek przez ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

CZYTAJ TAKŻE:

Najczęściej wymienia się następujące ograniczenia: zamknięcie marketów budowlanych, sklepów RTV/AGD, zmniejszenie liczby osób w sklepach, zmniejszenie liczby wiernych w kościołach, przemieszczanie się jedynie w gronie osób bliskich, czyli rodziny (tylko w trakcie świąt). W kwestii obostrzeń w świątyniach minister zdrowia Adam Niedzielski rozmawia z hierarchami kościelnymi.

- Wiele wskazuje na to, że takie dodatkowe obostrzenia będą niezbędne. Widzimy, co dzieje się u naszych sąsiadów, którzy przedłużają lockdown. U nas niestety też trend jest cały czas wzrostowy, nie możemy pozostawać obojętni wobec tej sytuacji.

- mówi szef Kancelarii Prezsa Rady Ministrów Michał Dworczyk. (...) CZYTAJ DALEJ>>

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy