Reklama

Możliwy jest podział Polski na strefy: zielone, żółte i czerwone. Gdzie znajdzie się powiat kolbuszowski?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Ministerstwo Zdrowia

Możliwy jest podział Polski na strefy: zielone, żółte i czerwone. Gdzie znajdzie się powiat kolbuszowski? - Zdjęcie główne

Prof. Andrzej Horban | foto Ministerstwo Zdrowia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

STREFA COVID-19 Wprowadzenie nowych obostrzeń i podział kraju na strefy zielone, żółte i czerwone zapowiedział profesor Andrzej Horban, główny doradca premiera do spraw COVID-19. Nowych obostrzeń i restrykcji możemy spodziewać się już wkrótce.

Wprowadzenie nowych obostrzeń i ponowny podziału Polski na strefy czerwone, żółte i zielone będzie rekomendował rządowi doradca premiera do spraw COVID-19 profesor Andrzej Horban.

Nowe obostrzenia i restrykcje pojawią się jeszcze w tym tygodniu, nie wykluczone, że zostaną ogłoszone w najbliższą sobotę, 23 października i wejdą w życie od poniedziałku, 25 października. 

 - Wrócimy w tym momencie do stref żółtych i czerwonych.

- powiedział w programie ''Newsroom'' w wp.pl prof. Horban. Jak dodał, obostrzenia miałyby wrócić w regionach, w których liczba zakażeń (...) BĘDZIE LOCKDOWN?! MOŻLIWY JEST PODZIAŁ POLSKI NA TRZY STREFY. ZOBACZ JAK WYGLĄDA SYTUACJA NA PODKARPACIU

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy