Wilga Widełka wygrywa na swoim boisku z Werynianką Werynia. Zwycięski rzut karny [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

SPORT Dzisiaj (9 października) na stadionie Widełce gospodarze pokonali Weryniankę Werynia 1:0. W meczu 6 kolejki B klasy, bramkę w rzucie karnym strzelił dla Wilgi Widełka M. Gniewek, dając zwycięstwo w derbach. Zobacz zdjęcia z meczu.

Pierwsza połowa zakończyła się bez bramek, nie obyło się natomiast bez kilku żółtych kartek. Dopiero w kolejnych 45 minutach spotkania padł gol, jak się okazało, zwycięski dla gospodarzy. W rzucie karnym, w 77 minucie, M. Gniewek pokonał bramkarza Werynianki Werynia.

Tym samym Wilga Widełka wygrywa dzisiejsze derby, a na jej koncie lądują trzy punkty. Tym razem to klub z Weryni wrócił do domu z zerem na koncie. - Po kolejnym wyrównanym spotkaniu i bramce strzelonej z rzutu karnego trzy punkty zostają w Widełce - napisali gospodarze na swoim profilu na Facebooku.

Wilga zagrała w składzie: Bal, Blicharz (70' Chuchro), Rumak, Zygora, Krzyżanowski (78' Blat), Madej, Sałata, Chudzik (65' Ozimek R.), Gniewek (90' Malak), Gil (62' Antos), Ozimek T. (32' Gaweł)