Reklama

Turniej o puchar wójta gminy Dzikowiec dla Tempa Cmolas. - Nikt nie spodziewał się tak ostrej rywalizacji - mówi Krzysztof Serafin [ZDJĘCIA - WYNIKI]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT O puchar wójta gminy Dzikowiec walczyło w sumie sześć drużyn dorosłych. Zawody sportowe odbyły się w sobotę, 28 stycznia. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna z Cmolasu. Jak poszło pozostałym zawodnikom?

Na sporą dawkę rywalizacji mogły liczyć drużyny, które stanęły do turnieju o puchar wójta gminy Dzikowiec. Udział wzięły zarówno drużyny klubowe, jak i oldboye.

W meczu otwarcia zmierzyli się "młodziki" z Kopci i Dzikowca. Rozpoczęcie turnieju miało miejsce o godz. 10:30 na hali sportowej w szkole w Dzikowcu. Następnie do rywalizacji stanęli dorośli. W sumie było to sześć drużyn.

Pierwsze miejsce wywalczyli piłkarze z Tempo Cmolas. Na drugim miejscu znaleźli się oldboye z Kopci. Podium zamknęli zawodnicy KS-u Dzikowiec. W rywalizacji młodzików zwycięska okazała się drużyna z Kopci.

Wszyscy dostali pamiątkowe medale i dyplomy. Po rozgrywkach na uczestników wydarzenia czekał drobny poczęstunek.

- Zabawa była przednia. Widać było, że przez przerwę spowodowaną pandemią wszystkim brakowało tego typu spotkań. Nikt nie spodziewał się też tak ostrej rywalizacji. Każda z drużyn chciała się jak najlepiej zaprezentować

- powiedział Krzysztof Serafin, sołtys Dzikowca i zarazem prezes miejscowego klubu i dodał:

- Mam nadzieję, że nie była to jednorazowa impreza sportowa i życzyłbym sobie, ażeby takiego rodzaju rozgrywki odbywały się cyklicznie.

Klasyfikacja końcowa turnieju:

  1. Tempo Cmolas
  2. KS Kopcie Oldboys
  3. KS Dzikowiec
  4. Werynianka Werynia
  5. KS Kopcie
  6. KS Dzikowiec Oldboys

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy