Reklama

Siatkarskie święto Leśnika

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Za nami kolejny już sezon Kolbuszowskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej. W sobotę (14 maja) nagrodziliśmy zwycięzców.

Spotkanie podsumowujące rozgrywki tradycyjnie zorganizowano w należącym do kolbuszowskiego nadleśnictwa Centrum Edukacji Ekologicznej. Dla gospodarzy miało ono wyjątkowy charakter. Drużyna Leśnika okazała się najskuteczniejszym zespołem tegorocznej ligi i po dwóch latach przerwy odebrała swój trzeci w historii puchar za mistrzostwo. – Dziękujemy za rywalizację, za wspaniałe mecze i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych sezonach. Pamiętajcie, że obiekty Nadleśnictwa będą dla was zawsze dostępne – mówił do zgromadzonych siatkarzy wyraźnie dumny ze swoich zawodników Bartłomiej Peret, nadleśniczy. Po tych słowach zawodnicy mieli okazję spróbować potraw przygotowanych przez gospodarzy obiektu. Na stołach pojawiły się ogromne porcje bigosu oraz grillowanego mięsa.

Patronat medialny nad rozgrywkami KALPS miało Korso Kolbuszowskie. W sezonie 2016/17 liga siatkarzy-amatorów będzie obchodzić jubileusz dziesięciolecia.

KOŃCOWA KLASYFIKACJA KALPS 2015/16
1. LEŚNIK KOLBUSZOWA
2. AUTOSERWIS KOLBUSZOWA
3. ADS KOLBUSZOWA GÓRNA
4. STOWARZYSZENIE Raniżów
5. KP PSP Kolbuszowa
6. Cmolaskie SŁOWIKI
7. Nowa Dęba
8. UKS Kupno

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE