Reklama

Plebiscyt Sportowiec Roku 2020. Zgłoś kandydata

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Plebiscyt Sportowiec Roku 2020. Zgłoś kandydata - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Rok 2020 dobiegł końca. Pora wybrać tych sportowców, trenerów, juniorów oraz drużyny, które sprawiły nam w tym czasie najwięcej radości i sportowych emocji. Oczywiście wszystko zależy od Was drodzy Czytelnicy.

Wybór "Sportowca Roku 2020" podzieliliśmy na część wojewódzką i powiatową. Na poziomie województwa SMS-ami, klikami na Facebooku i na końcu głosowaniem Kapituły (dziennikarze portalu Korso24.pl, Korso Kolbuszowskiego oraz Korso Sanockiego) wyłoni dziesięciu sportowców, trzech trenerów i jedną Drużynę Roku.


Z kolei na poziomie powiatów: bieszczadzkiego, sanockiego, kolbuszowskiego, niżańskiego, łańcuckiego i przemyskiego-ziemskiego - w taki sam sposób - wybierzemy po trzech sportowców, jednej drużynie, jednym trenerze i jednym juniorze.

 

CZEKAMY NA KANDYDATÓW

Czas zaczynać! Nominacje do Plebiscytu nastąpią w dwojaki sposób:

 • nominacje przez Kapitułę;
 • nominacje przez Zgłaszających. Zgłaszającym może być także Kandydat w Plebiscycie (bądź opiekun prawny Kandydata).
Kandydatami w Plebiscycie mogą być sportowcy, sportowcy juniorzy, trenerzy, drużyny z województwa podkarpackiego, podmioty ze środowiska sportowego albo związane ze środowiskiem sportowym, zgłoszeni do Plebiscytu zgodnie z niniejszym Regulaminem.

W Plebiscycie Zgłaszający mogą zgłaszać nominacje Kandydatów w następujących kategoriach:

 • Najpopularniejszy Sportowiec 2020 roku;
 • Najpopularniejszy Trener 2020 roku;
 • Najpopularniejsza Drużyna Roku 2020 roku;
 • Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2020 roku.
Zgłoszenia można nadsyłać od 29.12.2020 roku do 28.01.2021 roku, godz. 23:59 (wiążąca jest data dostarczenia zgłoszenia do Organizatora).

Zgłoszenia Kandydata należy dokonać za pośrednictwem wiadomości e-mail na adres: [email protected] Do zgłoszenia należy załączyć formularz zgłoszeniowy zawierający:

 • imię i nazwisko Kandydata (obowiązkowe),
 • nr telefonu Kandydata (nieobowiązkowe),
 • adres e-mail Kandydata (nieobowiązkowe),
 • wskazanie kategorii, do której zgłaszany jest Kandydat (obowiązkowe),
 • wskazanie dyscypliny sportu Kandydata (obowiązkowe),
 • zdjęcie przedstawiające Kandydata (nieobowiązkowe),
 • imię i nazwisko oraz nr telefonu rodzica lub opiekuna prawnego, jeżeli Kandydat jest zgłaszany w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2020 (obowiązkowe),
 • imię i nazwisko osoby Zgłaszającego Kandydata (obowiązkowe),
 • kontakt do osoby zgłaszającej (nieobowiązkowe)
 • własnoręcznie podpisane wyrażenie zgody przez Zgłaszającego, na przetwarzanie jego danych osobowych przez Organizatora w zakresie: imienia, nazwiska, numeru telefonu Zgłaszającego (obowiązkowe)
Zgłoszenie do kategorii "Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2020 roku" wymaga zgody rodzica lub prawnego opiekuna dziecka, posiadającego pełnię praw rodzicielskich. Kandydatem w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Junior 2020 mogą być dzieci, które w chwili zgłoszenia do Plebiscytu nie ukończyły 18 roku życia.

ZASADY GŁOSOWANIA

Kandydaci nominowani przez Zgłaszających oraz Kapitułę będą prezentowani na stronach korso24.pl, korsokolbuszowskie.pl, wbieszczady.pl oraz korsosanockie.pl.

Laureaci zostaną wyłonieni na podstawie przeprowadzonego Plebiscytu (głosowanie SMS, kliknięcia na Facebooku, głosowanie Kapituły).

  CZYTAJ DALEJ »   (wychodzisz z serwisu korsokolbuszowske.pl)

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy