Reklama

Przetasowania przed pokerem

Opublikowano:
Autor:

Przetasowania przed pokerem - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Kto i gdzie zagra? Która drużyna ma nowego trenera i lepszych zawodników, a która będzie polegać na wypróbowanym szkoleniowcu i wychowankach? Odpowiedzi na te pytania dostarcza raport z przygotowań do piłkarskiego sezonu 2016/17, który zamieściliśmy poniżej.

I liga kobiet (gr. Południowa)  Sokół Kolbuszowa Dolna

U sokółek do piątku (8 lipca) trwała jeszcze przerwa od zajęć. W sobotę podopieczne Ryszarda Mokrzyckiego pojechały do Grodziska Dolnego, gdzie podjęły rywalizację w turnieju Women Cup 16 o Puchar Wójta Gminy. Odmłodzony skład kolbuszowianek zajął w tych zawodach drugie miejsce (po wygranej 5:0 z Grodziszczanką, porażce 0:1 z Resovią i wygranej 1:0 z Czarnymi Sosnowiec – przyp. red). W rozgrywkach zwyciężyła drużyna Resovii. Najlepszą zawodniczką została Iwona Wdowiak.

- Dalsze plany ułożymy sobie po 10 lipca. Chodzi o to, żeby tak zgrać wszystkie terminy, aby wakacyjne wyjazdy nie kolidowały nam z treningami. Chciałbym też już rozpocząć zajęcia. Ligę co prawda rozpoczynamy dopiero pod koniec sierpnia, więc nikt jeszcze nie trenuje, ale nie ma się co na innych oglądać – stwierdził szkoleniowiec piłkarek.

Planowani sparingpartnerzy: Czwórka Radom, Wanda Kraków, Resovia Rzeszów, DAP Dębica, Grodziszczanka Grodzisko Dolne.

Więcej w Korso nr 28/13.07.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE