Oliwia Sybicka mistrzynią Polski w deblu. Co powiedziała po zawodach?

Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Oliwia Sybicka

Oliwia Sybicka mistrzynią Polski w deblu. Co powiedziała po zawodach? - Zdjęcie główne

foto Oliwia Sybicka

SPORT W weekend, 7-8 stycznia, odbyły się Halowe Mistrzostwa Młodzików U14 w Pszczynie. Oliwia Sybicka z Kolbuszowej wróciła z dwoma krążkami.

Oliwia zdobyła złoty medal w deblu Halowych Mistrzostw Polski do lat 14. Młoda tenisistka z Kolbuszowej zdobyła również srebrny medal w singlu.

Złoto zdobyła z Basią Kostecką, z którą nie dawno wygrała turniej Tennis Europ U14 cat.3. Kolbuszowianka była również z kadrą narodową na turnieju Tennis Europe U14 w Höhr-Grenzhausen, na którym wygrała w singlu, lecz w deblu z Basią Kostecką skończyły na półfinale. Podczas tego turnieju odnowiła się kontuzja pleców, co utrudniało grę młodej tenisistce.

-  Uważam, że cały turniej był bardzo dobry w moim wykonaniu. Byłam skoncentrowana i realizowałam swoje założenia taktyczne. Myślę, że w finale zabrakło mi trochę przygotowania na ten turniej. Mimo to jestem bardzo zadowolona z siebie i uważam, że dużo wyciągnę z tego turnieju na następne starty