Reklama

Oliwia błyszczała w stolicy

Opublikowano:
Autor:

Oliwia błyszczała w stolicy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Utalentowana Oliwia Sybicka z Kolbuszowej kolejny raz pokazała, że warto w nią inwestować. W jeden weekend trzykrotnie stawała na podium, z czego dwukrotnie cieszyła się ze złotych medali.

Sybicka w ostatni weekend stycznia wybrała się do Warszawy. Zagrała w pierwszym z cyklu turniejów Legia Tennis 10`s Cup. Na kortach Legii powalczyła w dwóch kategoriach wiekowych dziewcząt – czerwonej (rocznik 2009, czyli rówieśnicy) oraz pomarańczowej (rocznik 2008, rok starsze rywalki). Do rywalizacji w czerwonej grupie zgłosiło się 12 zawodniczek, z różnych stron Polski. Oliwia zagrała w grupie trzy mecze i wszystkie zakończyła efektownymi wygranymi: 10:2, 10:2, 10:1. W półfinale wygrała z Julią Płocharczyk z UKS Team Mrągowo 10:3, a w finale pokonała Paulinę Grechutę z SKT Sopot 11:9. - Za ten triumf zgarnęła medal, puchar i nagrody rzeczowe.

Więcej w 6 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE