Reklama

Młode lekkoatletki trenowały ze złotym medalistą

Opublikowano:
Autor:

Młode lekkoatletki trenowały ze złotym medalistą  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SPORT Magda Niemczyk, Regina i Roksana Gul, młode lekkoatletki Tiki-Taki Kolbuszowa, trenowały z Adamem Kszczotem, złotym medalistą Mistrzostwa Europy w biegu na 800 m.

Dziewczęta z Tiki-Taki odpowiedziały na zaproszenie Kszczota oraz Zbigniewa Króla, jego trenera i wraz z Bogdanem Karkutem, swoim szkoleniowcem, wzięły udział w jednej z ostatnich sesji treningowych reprezentanta Polski przed zbliżającymi się Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro.
Możliwość podglądania treningów złotego medalisty i głównego pretendenta do olimpijskiego złota na stadionie Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich w Zakopanem była dla naszych biegaczek ogromnym przeżyciem. Młode lekkoatletki uważnie obserwowały mistrza, a po zajęciach wysłuchały kilku wskazówek i… zrobiły sobie z nim zdjęcie. W Zakopanem trenowali także inni sportowi idole, z którymi zawodniczki Tiki-Taki także miały okazję się spotkać. Nie obyło się zatem bez fotografii z Danutą Urbaniak, która w Rio pobiegnie na dystansie 1500 m oraz Joanną Jóźwik, zawodniczką biegającą 800 m, debiutantką na IO.

Więcej w Korso nr 30/27.07.2016

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE