Marmury Przyłęk zremisowały z Wilgą Widełka [ZDJĘCIA]

SPORT Marmury Przyłęk zremisowały z Wilgą Widełka w meczu 1. kolejki kolbuszowskiej B klasy. W meczu, rozegranym 29 sierpnia, padły cztery bramki.

Na końcowy rezultat 2:2 złożyły się trafienia Filipa Drwala, Krzysztofa Kozaka (dla gospodarzy) i Mateusza Wąsika oraz Bartłomiej Blicharza (dla gości).

Po bezbramkowej, pierwszej połowie, wynik otworzyli miejscowi. Bramkę na 1:0 zdobył po udanym dryblingu zakończonym precyzyjnym strzałek, Filip Drwal. Wilga szybko wyrównała po dobrze wykonanym rzucie karnym przez Mateusza Wąsika. Podyktowany on został po faulu Kozaka na Łukaszu Gawle.

Kilka minut później Marmury znów objęły prowadzenie. Kozak wyskoczył najwyżej w polu karnym i głową skierował piłkę do siatki. Niedługo później Wilga zdobyła drugiego gola. Ustawionego wyjątkowo w roli bramkarza, Karola Chudzika, uderzeniem z dystansu zaskoczył Bartłomiej Blicharz.

Marmury Przyłęk – Wilga Widełka 2:2 (0:0)

Bramki: Drwal 68, Kozak 75 – Wąsik 69-karny, Blicharz 78.