Reklama

Mała dziewczynka z wielkimi umiejętnościami

Opublikowano:
Autor:

Mała dziewczynka z wielkimi umiejętnościami - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT O jej sukcesach dowiadujemy się niemal co tydzień. Świetnie czyta grę, ma dobrą technikę i odpowiedni charakter do walki na korcie. Kto to taki? Oliwia Sybicka, oczywiście.

Na krajowych kortach znana jest z tego, że dobrze odnajduje się w zawodach dla trzech różnych kategorii wiekowych, w których gra się różnymi piłkami, na boiskach o różnych rozmiarach. - Jej grę cechuje myślenie jak u dorosłego gracza. Oliwka nie szuka najprostszych rozwiązań, dzięki czemu tak komplikuje rywalom grę, że ci nie są w stanie odbić posyłanej przez nią piłki. Przeskakuje ich w rozwoju sportowym o kilka dobrych lat – twierdzi Włodzimierz Pikulski, klubowy trener Oliwii. Pochodząca z Kolbuszowej tenisistka MKT Stalowa Wola ma szansę na wielką karierę. - Ma niesamowity talent, który może jej zagwarantować świetlaną przyszłość. Pamiętać jednak należy, że jest zaledwie na początku swojej drogi. O tym, czy będzie z niej kiedyś tenisistka pełną gębą, będziemy mogli rozmawiać za dziesięć lat – dodaje szkoleniowiec.

Więcej w 31 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE