Reklama

Klasyk w finale

Opublikowano:
Autor:

Klasyk w finale - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT W Cmolasie i Ostrowach Tuszowskich rozgrywano wstępne rundy piłkarskiego Pucharu Wójta Cmolasu. W finałach zaplanowanych na 24 lipca dojdzie do klasycznego już pojedynku Tempa z Ostrovią.

Gospodarzem końcowego turnieju będzie Trzęsówka, która zagra o trzecie miejsce z Florianem Ostrowy Tuszowskie. Vigorowi nie powiodło się w meczu z Tempem, choć do sprawienia małej sensacji brakło niewiele. Goście przy stanie 3:2 dla Tempa zmarnowali kilka dogodnych okazji. Tempo skontrowało i po bramce Maurycego Wita zapewniło sobie udział w finale.

W Ostrowach Tuszowskich liczyła się tylko konfrontacja Floriana i Ostrovii. Obie ekipy we wcześniejszych meczach rozgromiły Ceramikę i o grze w finale zadecydowały w bezpośrednim pojedynku. Lepsza okazała się Ostrovia i to ona powalczy z Tempem o największy puchar.

Wielkim pozytywem niedzielnych (10 lipca) spotkań był wiek graczy. Trenerzy i działacze chętnie stawiali na młodzież.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE