KKS Kolbuszowianka vs Dromader Chrząstów. 3 gole padły na stadionie przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej. Mecz o fotel lidera zwycięski dla gości [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja:

SPORT W niedzielę (20 listopada) na stadionie przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej mecz o fotel lidera rozegrali piłkarze KKS Kolbuszowianka Kolbuszowa i LKS Dromader Chrząstów. Gospodarze ulegli gościom 3:0. Tym samym zimę na pierwszym miejscu w tabeli spędzi drużyna z Chrząstowa. Był to bowiem ostatni ligowy mecz tego roku.

- Mecz o mistrza jesieni! Jako lider rozgrywek w niedzielę zmierzymy się z wiceliderem z Chrząstowa. Czeka nas trudne spotkanie, którego wynik zadecyduje o tym, kto zimę spędzi na pierwszym miejscu tabeli. Ostatnie ligowe granie w tym roku przy Wolskiej. Do boju KKS!

- pisali dzień przed meczem piłkarze Kolbuszowianki Kolbuszowa.

W niedzielę o godz. 13 na stadionie przy ul. Wolskiej w Kolbuszowej rozpoczął się mecz o fotel lidera w tabeli. Była to 15. kolejka klasy A grupy 3. To ostatnie spotkanie tego roku w sezonie 2022/23. KKS Kolbuszowianka uległa zespołowi z LKS Dromader Chrząstów 3:0.

Do końca pierwszej połowy goście prowadzili jednym golem. W drugiej połowie padły kolejne dwie bramki. Tym samym zimę na pierwszym miejscu w tabeli spędzi drużyna z Chrząstowa.

Zachęcamy do obejrzenia obszernej galerii zdjęć z dzisiejszego spotkania. Mimo chłodu i zimowej aury, na stadionie w Kolbuszowej było naprawdę gorąco. Piłkarzy z miasta nad Nilem dopingowali również kibice.