Reklama

Fregata Kolbuszowa zapunktowała w Ostrowcu

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: UKS Fregata Kolbuszowa

Fregata Kolbuszowa zapunktowała w Ostrowcu - Zdjęcie główne

Reprezentacja Fregaty w Ostrowcu: (od lewej) Oliwia Szklarz, Nikola Grochala, Paulina Sobolewska. | foto UKS Fregata Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Trzy wychowanki kolbuszowskiej Fregaty pokazały się w Ostrowcu Świętokrzyskim na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików (12 i 13 lat).

Impreza, na którą przyjeżdża co roku mnóstwo zawodników, tym razem gościła pływaków z piętnastu klubów z Podkarpacia i województwa świętokrzyskiego. Fregaty Kolbuszowa pojechał w składzie: Nikola Grochala, Oliwia Szklarz (w kat. 12 lat) oraz Paulina Sobolewska (kat.13 lat).

 

- Nasze dziewczęta pokazały się z bardzo dobrej strony i wszystkie zanotowały swoje nowe rekordy życiowe i najczęściej sytuowały się w pierwszej "10" klasyfikacji generalnej zawodów

– komentowali działacze naszego klubu.

Nikola Grochala oraz Oliwia Szklarz otarły się minimalnie o podium zawodów, zajmując wysokie miejsca. Do stref medalowych brakował im bardzo niewiele.

Nikola Grochala była piąta na 100 metrów stylem motylkowym (czas: 1,19.65). Na 200 metrów stylem klasycznym była szósta (czas: 3,18.05). W zmaganiach na 200 metrów stylem zmiennym zajęła ósme miejsce (czas: 2,57.26). Na 100 metrów stylem klasycznym była dziesiąta (czas: 1,36.77).

Oliwa Szklarz również zaliczyła cztery starty. Na 200 metrów stylem grzbietowym była ósma (2,55.56). Na 400 metrów stylem dowolnym zajęła szóste miejsce (czas 5,34.85). Na 100 metrów stylem dowolnym zajęła 10. miejsce (1,13.31). Na 100 metrów stylem grzbietowym wywalczyła ósme miejsce (1,22.51).

Wśród trzynastolatek dzielnie walczyła Paulina Sobolewska. W konkurencji na 100 metrów stylem klasycznym zajęła 18. miejsce (1,41.36). Na 400 metrów stylem dowolnym zajęła 16. miejsce (czas: 6,08.22). Na 100 metrów stylem grzbietowym była piętnasta (1,29.65). W każdej z konkurencji nasze pływaczki miały mocną i liczną konkurencję.

Jak wspominają rodzice, ekipa dowodzona przez trenera Bartka Pietrykę wracała z zawodów z uśmiechem. Powodem do zadowolenia były bardzo dobre czasy, uzyskane przez podopieczne trenera z Mielc

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy