Reklama

Fregata pływała pod okiem Otylii

Opublikowano:
Autor:

Fregata pływała pod okiem Otylii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

SPORT Reprezentanci Fregaty Kolbuszowa wystartowali w ogólnopolskich zawody o Puchar Otylii Jędrzejczak.

Dla większości kolbuszowskich zawodników start w dębickich zawodach był bardzo udany. Wszyscy poprawili swoje „życiówki”, a najlepsi stanęli na podium.

Najlepiej zaprezentował się Braian Skowroński, który na dystansie 50m stylem grzbietowym zdobył złoty medal, a na 100m wywalczył brąz. Gabriela Szczudło także wywalczyła brązowy krążek, ale na dystansie 50m stylem dowolnym. Medal z tego samego kruszcu zdobyli także Michał Szostak i Szczepan Wójcik, po startach na 100m „grzbietem”.

W zawodach wzięło udział blisko 700 zawodników z 56 klubów z całego kraju. Poza medalistami Fregatę Kolbuszowa reprezentowali: Julia Dziuba, Anna Mikoda, Wiktoria Kulbida, Kornelia Woźniak, Julia Wrońska, Julia Szklarz, Jakub Wilk, Mikołaj Wójcik, Karol Rzemień i Wiktor Blicharz.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE