Reklama

Praca Rzeszów - miasto wielu perspektyw

Opublikowano: ndz, 27 gru 2020 12:04
Autor:

Praca Rzeszów - miasto wielu perspektyw - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Rzeszów to stolica województwa podkarpackiego, a zarazem największe miasto tego regionu. Nic więc dziwnego, że znajdziemy tu najwięcej ofert pracy, biorąc pod uwagę południowy wschód Polski. Mieszka tu prawie 200 000 osób, z których większość pracuje w obrębie miasta. W porównaniu do całego Podkarpacia, w Rzeszowie bezrobocie jest niższe od pozostałej części województwa. Zatrudnienie znaleźć tu można zarówno w branży handlowej, usługowej, ale również chemicznej i automotive.

Rzeszów galeriami stoi

Stolica Podkarpacia słynie z największej ilości metrów kwadratowych powierzchni handlowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca. Galerie handlowe to nie tylko miejsce, w którym mieszkańcy chętnie spędzają wolny czas. Nie da się ukryć, że liczne sklepy umieszczone w centrach handlowych stanowią sporą część prac etatowych oraz dorywczych. Sklepy w galeriach są również miejscem pracy dodatkowej dla studentów zaocznych. Wyszukaj oferty pracy - Rzeszów na Gowork.

Serce doliny lotniczej

Tuż pod Rzeszowem, w maleńkiej miejscowości Jasionka znajduje się lotnisko. Kilkanaście lat temu stało się ono motorem napędowym dla firm z branży lotniczej. Początki były niepozorne, a dziś dolina lotnicza skupia około 90 firm. To właśnie tutaj zatrudnienie znajdują absolwenci Politechniki Rzeszowskiej, na której istnieje nawet kierunek kształcący przyszłych pilotów i specjalistów lotnictwa.

Praca zdalna w Rzeszowie

Rzeszów to miasto położone u bram Bieszczad. Kameralne uliczki i tętniący życiem Rynek Główny przyciąga liczne grono ludzi do wybrania Rzeszowa jako miejsca swojego zamieszkania. W dzisiejszym czasie możliwości pracy zdalnej pozwalają na zamieszkanie w każdym miejscu na kuli ziemskiej. Rzeszów jest atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, ze względu na niskie ceny nieruchomości. Do zalet mieszkania w tym mieście zaliczyć można doskonałą infrastrukturę zarówno w mieście, jak i z innymi większymi miastami w Polsce. Dzięki bliskości lotniska posiada doskonałe połączenie z innymi miastami oraz krajami europejskimi, co stanowi zaletę w przypadku, gdy pracodawca wymaga okazjonalnych wizyt w biurze.

Możliwości wyjazdu za granicę

Nie każdy ma tyle szczęścia i niekiedy pracy musi poszukiwać poza granicami kraju. Aby skorzystać z prac oferowanych przez sąsiadów Polski, nie zawsze musimy szukać ofert na własną rękę. W Rzeszowie znajdziemy kilka agencji prac tymczasowych. Skupiają one najciekawsze oferty, a co ważne dopasowują konkretną pracę do wymagań osób zainteresowanych. Agencje Pracy Tymczasowej pomagają również we wszelkich formalnościach związanych z wyjazdem, a także z późniejszym rozliczeniem zarobionych pieniędzy z Urzędem Skarbowym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE