Reklama

Pieczątki wielokolorowe na każdą okazję

Opublikowano:
Autor:

Pieczątki wielokolorowe na każdą okazję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Szukasz pomysłu na wyróżnienie swojego biznesu? Czasami to właśnie przedmioty codziennego użytku okazują się doskonałym nośnikiem reklamy i informacji. Zatem odpowiedź może kryć się w pieczątkach! Nowoczesne technologie umożliwiają między innymi wykonywanie pieczątek wielokolorowych, które wykorzystasz na wiele sposobów i na każdą okazję. Zainteresowany? Dowiedz się więcej.

Wyróżnij się kolorem!

Pieczątka, szczególnie ta firmowa, to z pozoru dość nudny produkt. Nazwa firmy, imię, nazwisko, numer telefonu, e-mail, czasami adres strony WWW, innym razem NIP i REGON, niekiedy również niewielkich rozmiarów logo. Nie ma w tym nic ekscytującego. Wszystko zmienia się jednak, gdy do projektu dodasz kolor, a nawet kilka kolorów. Logo nabiera życia i nawet zwykłe dane osobowe wydają się ciekawsze. Cała kompozycja przyciąga zaś wzrok i intryguje. Ponadto informacje na pieczątce zyskują na czytelności.

Taka kolorowa pieczątka może zastąpić tę zwykłą, codzienną, ale nada się też do wielu innych zastosowań. Wykorzystaj ją do oznaczania faktur czy korespondencji, stwórz własny papier firmowy, zaproszenia czy ulotki. Przyznawaj w ten sposób rabaty i inne bonusy, oznaczaj opakowania. Bądź kreatywny i innowacyjny, a na pewno zyskasz. Nawet jeśli nie prowadzisz firmy, wielokolorowe pieczątki mogą być dla Ciebie. Wykorzystaj je do przyznawania nagród dzieciom za dobre zachowanie lub wyniki w nauce, oznaczaj w ten sposób ważne dla Ciebie przedmioty, przybijaj stemple, by zaprosić przyjaciół na imprezę lub inne ważne wydarzenie. Niech poniesie Cię wyobraźnia!

Jak działają i powstają wielokolorowe pieczątki?

Współcześnie już niemal nikt nie używa stempli wymagających maczania w poduszeczce z tuszem. Obecnie najbardziej zaawansowaną technologią do ich produkcji jest metoda błyskowa, dzięki której powstają tzw. pieczątki beztuszowe, także te wielokolorowe. Są one bardzo wygodne w użyciu i trwałe, a każde odbicie zachwyca dokładnym odwzorowaniem szczegółów. Tusz ukryty jest w oprawce i wystarczy na bardzo długo. Na pieczątce można umieścić zarówno tekst, jak i logo lub inną grafikę.

Niezwykle prosta jest też produkcja tego rodzaju pieczątek. Najważniejszym krokiem jest przygotowanie gumki, która odpowiada za odbijanie tekstu i grafik na nośniku. Specjalne maszyny poligraficzne nowej generacji, zwane również maszynami błyskowymi, wykorzystują światło, by odbić na gumce pożądany wzór. Wszystko dlatego, że jest ona wykonana ze światłoczułego materiału. Sam proces jest tak prosty i szybki, że może być przeprowadzany w warunkach biurowych, a nawet domowych – wystarczy zakupić specjalne urządzenie do wyrobu pieczątek metodą błyskową. To z kolei stwarza jeszcze większe możliwości wykorzystania kreatywnych stempli.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE