Reklama

Lokalizator dziecka - dlaczego warto go mieć?

Opublikowano:
Autor:

Lokalizator dziecka - dlaczego warto go mieć? - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Istnieje wiele różnych sytuacji, gdy być może nie towarzyszysz swojemu dziecku na podwórku, w szkole, u kolegi czy koleżanki, na boisku, spacerze czy podczas zakupów. Nie musisz jednak rezygnować ze sprawowania w pewien sposób kontroli rodzicielskiej nad swoją pociechą. Wystarczy do tego wyposażyć syna czy córkę w lokalizator dziecka w formie naszego smartwatcha Calmean. Sprawdź nasze argumenty, które być może przekonają cię, że rzeczywiście warto go mieć!

Zawsze wiesz, gdzie jest twoje dziecko


Przychodzi w życiu pociechy taki czas, że nie chce już wszędzie chodzić z rodzicem. Chciałaby móc iść samodzielnie na dwór, do szkoły, do przyjaciół, na boisko czy pojeździć na rowerze. Jednak trudno jest rodzicom pozbyć się tak z dnia na dzień kontroli rodzicielskiej sprawowanej nad pociechą. Więcej: www.calmean.com/produkty-calmean/parental-control/.

Możesz jednak zaufać swojemu dziecku i jednocześnie kontrolować, gdzie w danej chwili się znajduje. Wszystko za sprawą lokalizatora dziecka z Calmean.com, który może przybrać formę smartwatcha Calmean dla najmłodszych użytkowników. W aplikacji połączonej z takim urządzeniem na swoje żądanie odczytasz dokładną lokalizację użytkownika. Na wolnej przestrzeni lokalizator GPS wskazuje pozycję dziecka z dokładnością do nawet kilku metrów. Natomiast w pomieszczeniach, bazuje na sygnale Wi-Fi i sygnale operatorów sieci komórkowej, dlatego nawet wtedy dowiesz się, gdzie przebywa pociecha. Uspokoisz się i będziesz mógł powrócić do swoich zwykłych zajęć. 

Oznaczanie stref bezpiecznych


Argumentem przemawiającym za tym, że powinieneś rozważyć możliwość zakupu lokalizatora dziecka, będzie i to, że w aplikacji Calmean ustawić możesz strefy bezpieczne. To obszar, w którym w danych godzinach w ciągu dnia powinno przebywać twoje dziecko. Jeśli zdarzy się, że przekroczy granice strefy bezpiecznej, dowiesz się o tym w trybie natychmiastowym i będziesz mógł sprawdzić, dlaczego tak się stało. Strefą bezpieczną może być np. podwórko przed domem lub blokiem, szkoła, boisko przyszkolne i nie tylko. 

Kontrolowanie, gdzie przebywało dziecko


Nie tylko możesz zobaczyć w czasie bieżącym, gdzie jest twoje dziecko z lokalizatorem na nadgarstku, ale i prześledzić drogę, jaką przebyło w ciągu całego dnia. Zobaczysz, gdzie było, w jakiej okolicy i czy nie złamało jakiejś zasady bezpiecznego poruszania się w przestrzeni miejskiej. 

Lokalizacja w sytuacjach nagłych


W życiu wiele się może zdarzyć, dlatego warto zabezpieczyć dziecko na wszelki wypadek i kupić mu lokalizator. Jeśli na przykład podczas jazdy na rowerze upadłoby i doznało urazu, to chciałoby, żebyś natychmiast przyjechał do niego z pomocą. Problemem pozostaje wezwanie w krótkim czasie takiej pomocy. Lokalizator – smartwatch Calmean – ma jednak specjalny przycisk SOS, który po przyciśnięciu wysyła alert do zdefiniowanych wcześniej osób wraz z dokładną lokalizacją użytkownika. 

Połączenie funkcji telefonicznych i lokalizatora w jednym


Połączenie w jedno urządzenie lokalizatora GPS dziecka z telefonem, z czym masz do czynienia w przypadku smartwatcha Calmean, pozwoli twojemu dziecku skontaktować się z nim w dowolnej chwili. Zadzwoń do dziecka, kiedy będziesz chciał mu coś przekazać albo też wywołać nasłuch w otoczeniu swojej pociechy.

Takie atuty lokalizatora GPS dla dziecka z pewnością przemawiają na jego korzyść. Rozważ, czy w swojej sytuacji także potrzebne ci jest takie urządzenie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE