Reklama

Klocki LEGO dla dorosłych

Opublikowano:
Autor:

Klocki LEGO dla dorosłych - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Koniec ze smartfonami, tabletami i komputerami. Koniec z ciągłą pracą i niekończącymi się obowiązkami. W dorosłości też można znaleźć czas na odnalezienie w sobie dziecka. Czas na powrót do niewinnych chwil przyjemności z jedną z najbardziej kultowych „zabawek” wszech czasów, czyli do klocków LEGO. W nowych kolekcjach tej słynnej marki nie brakuje pomysłowych i niełatwych wyzwań przygotowanych specjalnie dla dorosłych.

Klocki LEGO dla dużych pasjonatów

Dla niektórych może być to niespodzianką, ale LEGO to marka, która tworzy nie tylko z myślą o dzieciach i nastolatkach, ale również z dedykacją dla osób dorosłych. To właśnie one przeznaczone są dla tych pasjonatów, którzy nigdy nie zapomnieli o dziecięcej pasji. To również propozycja dla dorosłych szukających sposobu na relaks, nawet jeśli nigdy wcześniej nie mieli oni styczności z zestawami LEGO.

Bez wątpienia klocki LEGO dla dorosłych to niemały sprawdzian dla cierpliwości i dokładności. Na oryginalnej stronie marki oraz w wielu sklepach internetowych znaleźć można duży wybór klocków LEGO oznaczonych symbolem 18+. Niektóre zestawy wymagają ogromnej wręcz precyzji, zawierając 2000, 4000 czy nawet 5000 elementów. Nie trzeba raczej dodawać, że są to maleńkie klocki i zaskakujące detale, których odpowiednie zamocowanie wcale nie jest takie proste nawet dla wprawnych rąk.

Zestawy LEGO dla dorosłych

Zestawy LEGO dla dorosłych można zasadniczo podzielić na kilka kategorii:

  • Rozrywka – tutaj znaleźć można wiele postaci z kultowych filmów, takich jak Batman, Harry Potter, Star Wars i mnóstwo innych. Wszystko to zawiera wiele drobnych szczegółów, których brakuje w znacznie łatwiejszych zestawach dla dzieci o podobnej tematyce.
  • Sztuka, design i muzyka – rośliny, imitacje obrazów van Gogha czy instrumenty muzyczne w miniaturze – właśnie tego rodzaju konstrukcje znaleźć można w tej kategorii. Po ułożeniu mogą faktycznie stanowić element dekoracyjny w domu, z pewnością nie odbiegając estetyką od klasycznych tekstyliów.
  • Podróże i historia – tu mają swoje miejsce mapy, globusy czy zabytki. To jedne z trudniejszych zestawów, niezwykle bogate w naprawdę zaskakujące szczegóły.
  • Nauka i technologia – najnowsze odkrycia, sekrety science-fiction czy przełomowe wynalazki w postaci LEGO to prawdziwa gratka dla miłośników kolekcjonujących coraz to oryginalniejsze zestawy.
  • Pojazdy – kategorii tej nie trzeba specjalnie opisywać. Kultowe pojazdy, takie jak skuter Vespa 125, Chevrolet czy Ferrari dostępne są w wersji pełnej detali, ruchomej po złożeniu.
  • Sporty i gry – chociaż kategoria ta przywodzi na myśl nieco dziecięce zestawy, te tutaj są znacznie bardziej rozbudowane i pozwalają na stworzenie modeli takich jak stadion piłkarski, kultowe elementy z gry Mario czy imitację słynnej gry Sonic.
  • Zestawy tematyczne, filmowe, książkowe.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE