Reklama

Drewniane domki całoroczne firmy Eko Architektura

Opublikowano: pt, 17 sty 2020 07:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Nasza firma Eko Architektura działa na rynku już od ponad dziesięciu lat. Nieustannie staramy się wdrażać nowe rozwiązania, aby wyjść na przeciw oczekiwaniom klientów. Przy produkcji wszystkich naszych drewnianych konstrukcji używamy nowoczesnych maszyn, dzięki temu praca przebiega szybko i łatwo, a wykończenie jest niezwykle precyzyjne i dokładne. Warto też podkreślić, że nasi pracownicy śledzą tendencje cenowe na rynku i starają się przygotować jak najbardziej korzystne oferty. Kolejną kwestią, które wyróżnia nas na tle innych podobnych firm jest to, że jako jedyni oferujemy państwu najwyższej klasy okna z szybami zespolonymi, a także porządne drzwi. Wszystkie elementy wchodzące w skład naszych projektów, są wykonane z materiałów najwyższej jakości, które w najlepszy sposób zabezpieczą wnętrze. Charakteryzuje nas także bardzo krótki czas realizacji zamówień. Już po dwóch lub trzech tygodniach od momentu złożenia zamówienia możecie Państwo oczekiwać dostarczenia zestawu. Umożliwiamy także zaprojektowanie własnego modelu, jeżeli żaden domek dostępny w naszej ofercie nie spełnia Państwa oczekiwań. Nasi architekci i graficy z radością podejmą się nawet najtrudniejszego zadania.

Dz: Wiele osób zastanawia się nad tym, czy drewno to odpowiedni materiał do budowy domków całorocznych. Czy jest on wystarczająco trwały?

PB: Jak najbardziej drewno to odpowiedni materiał do produkcji domków sezonowych i całorocznych. My w naszej pracy wykorzystujemy różne gatunki drzew iglastych, które są bardzo trwałym materiałem budowlanym. Wszelkie altanki, domki letniskowe a także domki całoroczne produkujemy w oparciu o najnowsze technologie, co z pewnością także wpływa na jakoś wykonania i żywotność. Kluczowe znaczenie ma również pielęgnacja. Może ona znacznie przedłużyć okres żywotności drewnianych konstrukcji. Każdy model jest odpowiednio impregnowany i malowany. Ponadto nasi projektanci poświęcają bardzo dużo uwagi na odpowiednie ustawienie poszczególnych elementów konstrukcyjnych, tak aby mogło do nich dochodzić powietrze. Wszystkie, wystające elementy zewnętrzne montują oni tak, aby ściekała z nich woda i śnieg, jest to bardzo ważne. Pragnę także zaznaczyć, że drewniane domki całoroczne są także bardzo zdrowe i ekologiczne. Wszelkie olejki eteryczne, które w nich zostają działają bardzo kojąco na otoczenie i na stan psychiczny osób, które przebywają wewnątrz. Drewno zapewnia tez naturalną wilgotność powietrza. Jeśli w pomieszczeniu zgromadzi się zbyt wiele wilgoci, ściany ją pochłaniają, natomiast gdy jest zbyt sucho, oddają ją. Z uwagi na to, że drewno to surowiec odnawialny, takie rozwiązanie jest także bardzo ekologiczne. Podczas obróbki wykorzystuje się mniejsze nakłady energii. Nie potrzeba także wykorzystanie dodatkowych materiałów, aby zabezpieczyć ściany wewnętrzne. 

Dz: Czy wykonywanie poszczególnych konstrukcji jest trudne i pracochłonne? Można tego dokonać samemu czy konieczne jest skorzystanie z usług fachowców?

PB: Każdy drewniany domek wyprodukowany przez naszą firmę Eko Architektura jest dostarczany do klienta wraz ze szczegółową instrukcją. Dzięki niej montaż będzie bardzo prosty. Można powiedzieć, że przypomina on składanie klocków dla dzieci. Elementy nie są ciężkie, można je samodzielnie przenieść na wybrane miejsce. Aby złożyć całość wystarczy jedna lub dwie osoby. Czas jaki trzeba przeznaczyć na montaż jest zależny od wielkości danej konstrukcji i stopnia skomplikowania projektu. Zaleca się jednak, aby nie zwlekać z budową, ponieważ elementy pozostawione na deszczu czy wietrze mogą ulec zniszczeniu. Aby drewniane domki całoroczne były odpowiednio szczelne, do każdego zestawu firma Eko Architektura dołącza także komplet materiałów mocujących i uszczelniających. Dzięki nim praca będzie bardziej efektowna i profesjonalna. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE