Reklama

Czy myjnia parowa to dobry pomysł na biznes?

Opublikowano:
Autor:

Czy myjnia parowa to dobry pomysł na biznes? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

PROMOWANE Ile jest branż, w których można otworzyć własną firmę? Bez liku. Wszystkich z pewnością byśmy nie wymienili, jednak możemy zastanowić się nad jedną – branżą sprzątającą. A konkretnie, postaramy się odpowiedzieć na pytanie, czy myjnia parowa to dobry pomysł na biznes.

Kto może otworzyć myjnię parową?

Są zawody, w których praca nie jest dostępna dla każdego. By zostać dziennikarzem trzeba umieć pisać dobrze i ciekawie, by pracować jako strażak należy być wysportowanym i odważnym, z kolei przed pracą jako maszynista należy ukończyć odpowiednią szkołę i mieć wymagane prawem kwalifikacje. Na szczęście, by mieć własną myjnię parową nie trzeba kończyć wyższych studiów czy odznaczać się IQ na poziomie 110. Co zatem trzeba mieć? Przede wszystkim chęci do pracy, nieco smykałki do interesów i chłodną głowę.

Myjnia parowa – jak działa?

Najważniejszą zaletą myjni parowej jest to, jak ona działa. Klasyczna myjnia samochodowa czy myjka ciśnieniowa potrzebuje wody oraz środka myjącego, by skutecznie działać. Jednak w przypadku myjni parowej wystarczy nam jedynie ta pierwsza. Jeżeli mówimy o mobilnej myjni parowej, to specjalne urządzenie podgrzewa wodę do 200 stopni Celsjusza, zaś nagromadzona para „wystrzeliwuje” z rurki pod wysokim ciśnieniem (10-12 barów), dzięki czemu usunie praktycznie każdy brud.

Myjnia parowa – gdzie ją wykorzystać?

Co kryje się pod hasłem „praktycznie każdy brud”? Lista powierzchni, z których czyszczeniem poradzi sobie myjnia parowa jest naprawdę długa. Zacznijmy od najbardziej oczywistego, czyli mycia samochodu. Myjnia parowa bez trudu wyczyści nasze auto z błota, soli drogowej czy kurzu. Jednak to nie jedyna możliwość. Przy jej użyciu możemy również sprzątać w klubach fitness i siłowniach, w kuchniach restauracyjnych, gabinetach kosmetycznych. Myjnia parowa wyczyści również elewacje budynków, pomniki, wiaty przystankowe i wiele, wiele więcej.

Czy myjnia parowa to dobry pomysł na biznes?

Powyższe jasno wskazuje, że myjnia parowa to zdecydowanie dobry pomysł na biznes. Dzięki jej uniwersalności możemy przyjmować zlecenia od przeróżnych klientów, co sprawia, że nasza szansa na zysk jest zdecydowanie większa. Problemem może być założenie i kupienie sprzętu, jednak w tym pomagają firmy. Jedną z nich znajdziesz tutaj: http://gtlux.pl/wspolpraca/. Możesz zdecydować się na współpracę franczyzową lub partnerską i korzystać z profitów, jakie ona daje. To dobre rozwiązanie dla każdego, kto nie wie, w jaki sposób zacząć swoją przygodę z myjnią parową, ale chciałby zarabiać w ten sposób.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE