Reklama

Szymon Marut z Kolbuszowej napisał wzruszający list do Św. Mikołaja. Chce nas wszystkich zachęcić do pomocy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Szymon Marut z Kolbuszowej napisał wzruszający list do Św. Mikołaja. Chce nas wszystkich zachęcić do pomocy - Zdjęcie główne

Szymon z Kolbuszowej chce i na bieżąco pomaga bezdomnym zwierzętom. Pomógł on znaleźć nowy i kochający dom około stu czworonogom.

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

PO GODZINACH Szymon Marut, uczeń siódmej klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Kolbuszowej napisał list do św. Mikołaja. Jego prośba jest nietypowa.

W swoim symbolicznym liście prosi on Mikołaja o pomoc dla bezdomnych zwierząt przebywających w przytuliskach i schroniskach, a także tułających się po ulicach. Bezpańskich psów i kotów nie brakuje także w Kolbuszowej i okolicach.

- Proszę Cię, Mikołaju, odwiedź schroniska, przytuliska, zwierzątka, które skazane są na łańcuch. Pomóż im. Niektóre z nich nie mają bud, zamarzają

- pisze Szymon Marut. 

Tym samym młody mieszkaniec Kolbuszowej chce także zachęcić wszystkich, aby pomogli i wsparli przytuliska i schroniska, kupując karmę czy koce, aby ogrzać czworonogi w zimowym okresie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy