Reklama

Operetka w MDK

Opublikowano:
Autor:

Operetka w MDK - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA W pierwszą niedzielę marca, na deskach MDK w Kolbuszowej, wystawiona zostanie barokowa operetka "La Serva Padrona" Giovanniego Battisty Pergolesiego.

Jak informuje MDK, to wyjątkowe wydarzenie odbędzie się Andrzejowi Szypule, prezesowi Rzeszowskiego Towarzystwa Muzycznego oraz działającego przy nim Studiu Operowym. - Pomysł przedni, dzięki któremu małe środowiska zainteresowane kulturą na najwyższym poziomie mają możliwość w niej uczestniczyć - mówi Wiesław Sitko, dyrektor MDK w Kolbuszowej. 

Operetkową humoreskę w polskim tłumaczeniu "Służąca panią" usłyszymy i zobaczymy w wykonaniu Katarzyny Liszcz-Starzec (sopran - Serpina), Kamila Niemca (bas - Uberto), zabawnego Vespone zagra Paweł Przybyła a na fortepianie zaakompaniuje Aneta Czach. 

Całość wyreżyserował Jerzy Czosnyka. Kierownikiem muzycznym przedstawienia jest wspomniany Andrzej Szypuła. 
Przedstawienie rozpocznie się o godz. 17. Bilety w cenie 15 zł (od osoby) lub 13 zł (bilety zbiorowe) dostępne są w kasie MDK w Kolbuszowej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE