Reklama

Najlepsi przyjaciele środowiska

Opublikowano:
Autor:

Najlepsi przyjaciele środowiska - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe trafiły do uczestników Powiatowego Konkursu Plastycznego „Przyjaciele Środowiska”. Uroczyste wręczenie nagród odbyło się we wtorek (12 kwietnia) w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Kolbuszowej.

W konkursie, który polegał na wykonaniu jak najpiękniejszej pracy plastycznej o tematyce ekologicznej, wzięły udział dzieci z przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z terenu całego powiatu kolbuszowskiego. – Poprzez organizację tego konkursu chcieliśmy wpłynąć na kształtowanie postawy ekologicznej już wśród najmłodszych, rozwinąć u nich umiejętność segregowania śmieci i ukształtować poczucie odpowiedzialności za przyrodę. Poza tym konkurs był świetną okazją do rozwinięcia dziecięcej wyobraźni i kreatywności oraz pobudzenia ich twórczej aktywności – wyjaśnia nam Kornelia Żak z kolbuszowskiej „Trójki”.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE