Reklama

Koncert Kolbuszowa dla Ukrainy. Trzy pytania do Tomka z Rockowej Kolbuszowej

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay.com

Koncert Kolbuszowa dla Ukrainy. Trzy pytania do Tomka z Rockowej Kolbuszowej  - Zdjęcie główne

Koncert odbędzie się w sobotę (12 marca). | foto Pixabay.com

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Zespoły z Rzeszowa, Kolbuszowej i Niebylca zagrają podczas koncertu Kolbuszowa dla Ukrainy. To wydarzenie muzyczne odbędzie się w sobotę (12 marca) w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Start o godz. 18. O charytatywnym koncercie opowiada nam Tomek z Rockowej Kolbuszowej.

W trakcie sobotniego koncertu zbierane będą pieniądze, które zostaną przekazane Polskiej Akcji Humanitarnej w ramach akcji SOS Ukraina. 

Na scenie MDK w Kolbuszowej wystąpią:

  • Guitar Force z Rzeszowa - heavy metal 
  • Le Moor z Kolbuszowej - rock
  • Insani z Niebylca - rock
  • Aga Walczak z Rzeszowa - rap

O organizacji koncertu rozmawiamy z Tomaszem z Rockowej Kolbuszowej. 

Dość szybko udało się wam zorganizować to wydarzenie.
- Pomysł na koncert narodził się dosyć spontanicznie z chęci zorganizowania czegoś "przyjemnego z pożytecznym". Wszyscy wiemy, w jakiej sytuacji znajduje się Ukraina i każdy chce pomóc na swój sposób. My chcemy pomóc właśnie w taki - organizując koncert, z którego wszelkie zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie dla Ukrainy. 

Kto jest jego pomysłodawcą?
- Organizatorem koncertu jest Rockowa Kolbuszowa - lokalna inicjatywa mająca na celu promowanie szeroko pojętej muzyki rockowej, wykonywanej przez lokalne i okoliczne niezależnie działające zespoły. Natomiast koncertu nie udałoby się zorganizować, gdyby nie wsparcie Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej.

Dlaczego warto zaglądnąć w sobotę po godz. 18 do domu kultury?
- Gorąco zachęcamy do udziału w sobotnim koncercie, ponieważ przez szeroki wachlarz gatunkowy, jaki prezentują zaproszeni wykonawcy. Wierzymy w to, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. A jeśli nawet nie trafiliśmy w czyjeś gusta, to nadrzędnym celem imprezy jest zebranie funduszy na wsparcie Ukrainy, a już nie raz przekonaliśmy się, że mieszkańców Kolbuszowej nie trzeba specjalnie zachęcać do niesienia pomocy innym.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy