Reklama

Harce po mieście „Rudego”

Opublikowano:
Autor:

Harce po mieście „Rudego” - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

KULTURA Świeczkowisko, gra terenowo-miejska i wieczór egipski– właśnie takie atrakcje czekały na uczestników I Zlotu Bytnarowskiego, który odbył się w Kolbuszowej w dniach 20-22 maja. W wydarzeniu wzięło udział blisko 120 harcerzy wraz z opiekunami.

Każdy dzień zlotu był dla uczestników niesamowitą przygodą. Jeszcze przed jego rozpoczęciem drużyny, podzielone na mniejsze patrole, otrzymały zadanie przedzlotowe, które polegało m.in. Na zebraniu jak największej liczby informacji na temat Janka Bytnara. Zlot właściwy rozpoczął się w piątek (20 maja) od świeczkowiska. Julita Stępień, komendantka hufca, wygłosiła gawędę harcerską na temat rodziny Bytnarów. Następnie odczytany został list od Barbary Wachowicz, pisarki, która dużą część swojej twórczości poświęciła uwiecznieniu dokonań młodych ludzi spod znaków Szarych Szeregów. Sobota (21 maja) była dniem pełnym wyzwań.

Więcej w Korso nr 21/25.05.2016

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE