Reklama

Wakacje czas zacząć! Zakończenie roku szkolnego w szkole w Weryni [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Dziś (piątek, 24 czerwca) podobnie jak we wszystkich szkołach, uczniowie w Zespole Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni rozpoczęli wakacje.

W szkole w Weryni uczniowie oficjalne zakończyli rok szkolny i pożegnali się na ponad dwa miesiące ze szkołą, rozpoczynając długo wyczekiwane wakacje. 

Podczas uroczystości rozdano także świadectwa i dyplomy dla uczniów kończących naukę w klasie trzeciej w szkole branżowej. Uczniowie, którzy brali udział w projekcie Erasmus, otrzymali także stosowne certyfikaty. Wychowankowie szkoły w Weryni, którzy mieli stuprocentową frekwencję oraz udzielali się w życiu szkoły, otrzymali także dyplomy. 

Zbigniew Bogacz, dyrektor Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni podziękował wszystkim uczniom i nauczycielom, podkreślając, że mijający rok szkolny był wyjątkowo trudny, ze względu, chociażby na pandemię. 

Jak informuje Ministerstwo Edukacji, w roku szkolnym 2021/2022 we wszystkich typach szkół dla dzieci i młodzieży uczy się 4 746 518 uczniów, w tym w szkołach podstawowych uczy się 3 237 400 uczniów, w liceach ogólnokształcących - 661 879 uczniów, w technikach - 645 625 uczniów, w szkołach branżowych I stopnia - 201 614 uczniów. To stan na 21 czerwca.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy