Reklama

Otwarcie restauracji McDonald's w Kolbuszowej na zdjęciach z 2014 roku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Trzy miesiące trwała budowa restauracji McDonald's w Kolbuszowej. Po otwarciu w październiku 2014 roku, w lokalu zatrudnienie znalazło przeszło 40 osób.

Przecięcie wstęgi i poświęcenie budynku odbyło się 3 października, a dzień później restauracja była już czynna dla wszystkich klientów.

Jak mówił wówczas Mieczysław Gaweł, licencjobiorca McDonald's, który prowadzi już kilka tego typu restauracji, pod uwagę brane były również inne lokalizacje dla tego obiektu.

- Ostatecznie m.in. ze względu na to, że przez 20 lat mieszkałem w Kolbuszowej, podjąłem decyzję, że restauracja powinna tutaj powstać. Widzę potencjał w rozwoju tego regionu – stwierdził kilka lat temu licencjobiorca. 

W trakcie otwarcia Mieczysław Gaweł  przekazał symboliczne czeki,  na po 5 tys. zł, dla Zespołu Szkół Specjalnych w Kolbuszowej Dolnej oraz Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej ZMG w Kolbuszowej.

Pierwszy McDonald's w Polsce otwarty został 17 czerwca 1992 roku w Warszawie. Na rogu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej zgromadził się wówczas tłum ludzi.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy