Reklama

Nowe zdjęcia Google Street View. Podróż droga krajową nr 9 od Widełki do Majdanu Królewskiego [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA W naszej galerii zdjęć znajdziesz ujęcia Google Street View z przejazdu drogą krajową nr 9, od Widełki, do Majdanu Królewskiego.

Usługa Street View powstała w 2007 r. Od tamtej pory zrobiono ponad 220 miliardów zdjęć sferycznych, na których udokumentowano ponad 16 milionów kilometrów na terenie 100 krajów i terytoriów. 

Z biegiem lat przybywało miast, które były fotografowane. Nie we wszystkich europejskich krajach samochody Google Street View są mile widziane. Niemcy w dużej części już dawno nie wyrazili zgody na fotografowanie domów i obiektów. Zrobili to głosami obywateli, którzy nie chcieli, aby w popularnej internetowej usłudze każdy miał dostęp do zdjęć ich domów.

W Polsce nie ma z tym problemu. Kto chce, aby jego dom nie był widoczny na fotografiach może to zgłosić do Google. W Kolbuszowej, przeglądając mapy w internecie, można znaleźć kilka takich miejsc. 

W ubiegłym roku kamery Google były w Kolbuszowej i to dwukrotnie - w maju i w październiku. Wiosną samochód Google przejechał ulicą Sokołowską oraz uliczkami znajdującymi się na tzw. Górce weryńskiej. 

Większość zdjęć wykonana została jednak jesienią. Kolbuszowa uchwycona została w ciepły, słoneczny dzień. O tym, że był to 2021 rok, kiedy w Polsce mieliśmy kolejne fale zakażenia Covid-19, przypominają maseczki, które na twarzach mają założone niektóre osoby spacerujące ulicami miasta nad Nilem. 

W naszej galerii zdjęć znajdziesz zdjęcia z przejazdu drogą krajową nr 9, od Widełki do Majdanu Królewskiego. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy