Reklama

Reklama

Katarzyna Marut z przedszkola w Raniżowie "Wzorem dla przedszkolaka" roku 2017

Opublikowano: czw, 25 sty 2018 12:49
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA Czytelnicy Korso Kolbuszowskiego zdecydowali. Tytuł "Wzoru dla przedszkolaka" roku 2017 trafił do Katarzyny Marut z raniżowskiej placówki.

Reklama

Końcem minionego roku po raz pierwszy ogłosiliśmy plebiscyt skierowany do nauczycieli wychowania przedszkolnego, którzy pracują w przedszkolach na terenie powiatu kolbuszowskiego.W ten sposób chcieliśmy uhonorować i zwrócić uwagę na tych pedagogów, którzy niestety często są pomijani, a przecież to pod ich opiekę trafia młody człowiek, którego osobowość się dopiero kształtuje.

Do tytułu "Wzór dla przedszkolaka" roku 2017 nominowanych zostało 11 nauczycielek wychowania przedszkolnego z sześciu placówek. Głosy na poszczególne kandydatki Czytelnicy Korso Kolbuszowskiego mogli oddawać przez ponad miesiąc na kuponach i drogą esemesową.

Spotkanie podsumowujące naszą akcję zorganizowane zostało 18 stycznia w Niepublicznym Przedszkolu "Słoneczny Zakątek" dzięki przychylności i gościnności pani dyrektor Eweliny Mokrzyckiej. Szefowa tej placówki przywitała zaproszonych i podkreśliła, że cieszy się z tego, że taki plebiscyt, doceniający nauczycieli wychowania przedszkolnego, został zorganizowany.

W uroczystości wzięli udział Zbigniew Chmielowiec, poseł na Sejm RP, który objął honorowym patronatem  to wydarzenie, nominowane kandydatki, dyrektorzy przedszkoli oraz dzieci ze "Słonecznego Zakątka". Najmłodsi, wspólnie ze swoimi paniami, przygotowali dla nas program artystyczny, a ich każdy występ był gromko oklaskiwany.

 

Więcej w aktualnym Korso Kolbuszowskim

 

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.