Reklama

Dzień Mamy, Taty i Dziecka w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W niedzielę, 5 czerwca, w Samorządowym Ośrodku Kultury w Cmolasie obyła się uroczystość pod nazwą dzień Mamy, Taty i Dziecka. W wydarzeniu udział wzięły grupy taneczne „Motyw Mini”, „Motyw I”, „Motyw II”, „Motyw III” działające w SOK w Cmolasie oraz grupa taneczna „Poza” działająca w Wiejskim Domu Kultury w Trzęsówce.

Uroczystość rozpoczęła się utworem Canon w wykonaniu Marioli Szypuła, Marty Nycek-Kaczor, gościnnie Sylwii Gołębiowskiej i ich uczennic: Otylii Lubach, Sary Łakomy, Martyny Posłuszny, Hiacynty Rozmus, Julii Syniec i Michaliny Szypuła.

Na scenie w barwnych strojach zaprezentowały się cztery zespoły taneczne. Najmłodszy zespół „Motyw Mini” w składzie: Kornelia Blicharz, Lena Czachor, Iga Kosiorowska, Zuzanna Miroś, Jagoda Mokrzycka, Karol Nowicki, Kornelia Obara, Klara Puzio, Izabela Puzio, Nadia Siuzdak, Maja Skiba, Maja Słowiak, Alicja Szabrańska, Iga Szabrańska, Luiza Wit i Maja Zagroba.

Zespół „Motyw I”, którego skład tworzą: Milena Bugno, Anna Czarnecka, Barbara Jadach, Wiktoria Kaczor, Eliza Kusak, Katarzyna i Gabriela Lewicka, Aleksandra Margańska, Kinga Mokrzycka, Wiktoria Pięta, Hiacynta Rozmus, Amelia Serafin,, Martyna Zawadzka.

„Motyw II” w składzie: Agata Czachor, Aleksandra Jadach, Lena Janus, Weronika Kusak, Klaudia Lewicka, Sylwia Magda, Michalina Rozmus i Pola Wit.

Zespół „Motyw III”, który reprezentują: Amelia Janus, Kamila Kosiorowska, Klaudia Kosiorowska, Iwona Micek, Oliwia Miroś, Amelia Miroś, Magdalena Mokrzycka i Wiktoria Wilk.

Zespół „Poza” w składzie: Aleksandra Czachor, Maja Jachyra, Wiktoria Kasza, Roksana Micek i Nikola Urban. Podczas występu swoje umiejętności zaprezentowały również grupy wokalne w składzie: Nadia Blicharz, Agata Czachor, Amelia i Lena Janus, Klaudia Kosiorowska, Eliza Kusak, Otylia Lubach, Iwona Micek, Magdalena Mokrzycka, Gabriela Myszka, Magdalena Myszka, Martyna Posłuszny, Joanna i Patryk Serafin, Joanna Szpyt, Wiktoria Wilk i Pola Wit. 

Na scenie zaprezentowała się także Wiktoria Kosiorowska. Przed publicznością wystąpili także młodzi instrumentaliści. Nina Nazimek i jej solo na flecie, a także Maksymilian Pieróg, który zagrał na fortepianie.

Podziwiać można było także duet fortepianowy na 4 ręce w wykonaniu Kaliny Błąd i Marty Nycek-Kaczor.

- Zakończeniem występów zespołów tanecznych, grup wokalnych i instrumentalistów była wspólnie zaśpiewana piosenka finałowa „Nic do stracenia” w wykonaniu wszystkich uczestników. Ostatnim punktem programu było show naukowe w wykonaniu Tomasza Madeja założyciela i współtwórcy projektu Mądry dzieciak. Z wykształcenia, ale także z pasji jest fizykiem i popularyzatorem nauki. Projekt Mądry dzieciak ma za zadanie inspirować nauką i zachęcać zarówno młodych jak i starszych odkrywców do poznawania świata poprzez eksperymentowanie i zabawę. Widowisko pana Tomasza cieszyło się wielkim zainteresowaniem wśród publiczności, która brała czynny udział w show. Występy wszystkich uczestników wzbudziły wiele emocji wśród zaproszonych rodziców, które z podziwem oglądały swoje pociechy

- relacjonuje na swojej stronie internetowej Samorządowy Ośrodek Kultury w Cmolasie. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy