Reklama

Dzieci przywitały samochód Google. Mieszkańcy Widełki i Kupna w kadrach street view z 2021 roku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Samochód z kamerą Google Street View przyjechał również do Widełki i Kupna w gminie Kolbuszowa. W sieci znajdziemy najnowsze fotografie wykonane m.in. w maju 2021 roku. Zobacz, jak zmieniło się otoczenie. Na zdjęciach zostali uwiecznieni również mieszkańcy.

Google Street View daje nam możliwość wirtualnego spacerowania po ulicach wsi i miast bez konieczności wychodzenia z domu. Dzięki nim możemy również obserwować, jak wsie w gminie Kolbuszowa zmieniały się na przestrzeni lat.

Najstarsze zdjęcia z Widełki i Kupna na mapach Google pochodzą z 2012 roku. W sieci znajdziemy także kadry z 2013, 2018 i 2019. Nowością są zdjęcia z maja i października 2021 roku. Te pokazują, jak zmieniło się od tamtego czasu otoczenie. Zrealizowano w tym czasie sporo inwestycji. Tymi najczęstszymi były remonty dróg i budowy nowych chodników.

Charakterystyczny zielony samochód, z kamerami na dachu, rzuca się w oczy. Jak widać po zdjęciach sprzed niespełna dwóch lat, zauważyli go również liczni mieszkańcy. Nie jest to częsty widok, toteż pojazd wzbudza spore zainteresowanie. Przywitały go, chociażby dzieci szkoły w Widełce, mające w tym czasie zajęcia sportowe na pobliskim orliku.

Zobacz w naszej galerii zdjęć, jak w obiektywie Google Street View prezentuje się centrum wspomnianych dwóch miejscowości. Pod lupę wzięliśmy głównie drogi powiatowe.  Na zdjęciach zostali uwiecznieni ludzie, budynki i pojazdy.

Dla porównania możecie zobaczyć, jak wyglądała Widełka i Kupno 10 lat temu. W galerii znajdziecie zdjęcia z przejazdu krajową "dziewiątką" przez wsie. Fotografie możesz obejrzeć w tym artykule: Sentymentalna podróż przez Widełkę, Kupno i Kolbuszową Górną drogą krajową nr 9. Zobacz, jak wyglądało otoczenie 10 lat temu [ZDJĘCIA]

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy