Reklama

Brawa nie cichły. Publiczność oczarowana koncertem noworocznym w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej [ZDJĘCIA WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Koncert Noworoczny i Karnawałowy w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej rozpoczął się punktualnie o godz. 18 w niedzielę (29 stycznia). Na scenie wystąpili prawdziwi artyści, których gromko oklaskiwała publiczność.

Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej. Parking wypełniony po brzegi. Migocące światełka zdobiące budynek przypominały o Noworocznym i Karnawałowym Koncercie, który miał się rozpocząć za parę chwil. 

 

Od drzwi gości witał Wiesław Sitko, dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Kolbuszowej. Miejsca siedzące na sali MDK powoli się zapełniały. Elżbieta Lewicka, konferansjer dzisiejszego spotkania przywitała publiczność. Głos zabrała również Ewa Draus, wicemarszałek województwa podkarpackiego. Udanej zabawy życzył także Krzysztof Wilk, przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej.  

 

 

 

Artyści zaczęli od wysokiego c. Od pierwszych dźwięków muzyki zaczęła się prawdziwa uczta dla ciała i duszy. Pod batutą Dariusza Bańki i Kamila Pezdy zagrała Orkiestra Dęta Miejskiego Domu Kultury. 

 

 

 

Na scenie zaprezentowali się także Agnieszka Reguła-Skiba i Daniel Lipiec. Swoim głosem i pięknymi strojami, które zmieniały się w zależności od wykonywanych utworów, czarowała Katarzyna Liszcz-Starzec. Swoim sopranem przeniosła publiczność na widownię opery. Najmłodszą artystką dzisiejszego wieczoru była Natalia Kubiś-Mroszczyk. 

 

Publiczność nagradzała występujących gromki brawa. Widzowi byli pod ogromnym wrażeniem. Dzisiejszy wieczór był wyjątkowy i przepełniony wspaniałą muzyką i głosami na zawodowym poziomie, które niosły się po mieście nad Nilem. 

Dzisiaj w sali MDK, usłyszeliśmy: 

Z tobą chcę oglądać świat – muz. Zbigniew Wodecki, sł. Jonasz Kofta, ar. D. Bańka, śpiewa Agnieszka Reguła Skiba, Daniel Lipiec
Oregon – komp. Jacob de Haan – orkiestra
Aria ze śmiechem – komp. J. Offenbach, ar. Krzysztof Ogorzelec, śpiewa Katarzyna Liszcz-Starzec
Płoną góry płoną lasy – muz. Seweryn Krajewski, sł. Janusz Kondratowicz, ar. D. Bańka, śpiewa Daniel Lipiec
My way – muz. Claude Francois, Jacques Revaux, ar. Karl-Heinz Bell, solo na trąbce Wojciech Fryc
Upiór w operze – komp. Andrew Lloyd Webber, ar. D. Bańka, śpiewa Katarzyna Liszcz Starzec i Daniel Lipiec
Taniec z szablami – komp. Aram  Chaczaturian – orkiestra
Chcemy być sobą – muz. i sł. Zbigniew Hołdys, ar. D. Bańka, śpiewa Daniel Lipiec
My heart will go on – muz i sł. James Horner, Will Jennings, ar. Richard Saucedo, śpiewa Katarzyna Liszcz-Starzec
Pastuszkowie bracia mili – ar. D. Bańka, śpiewa Agnieszka Reguła Skiba i Daniel Lipiec
Gdy dzień jest całkiem na nie (Rodzinka PL) – muz I sł. Piotr Kupicha, M. Kindla, ar. Waldemar Nowakowski, śpiewa Natalia Kubiś Mroszczyk, Agnieszka Reguła Skiba
Miasteczko cud – muz. Jerzy Stanowski, sł. Agnieszka Osiecka, ar. Kamil Pezda, śpiewa: Agnieszka Reguła – Skiba
Give a bit of hmm to me – muz. Rainer Pietsch ar. Kamil Pezda – orkiestra
Powrócisz tu – komp. Piotr Figiel, sł. Janusz Kondratowicz, ar. Kamil Pezda, śpiewa Agnieszka Reguła Skiba
Tango na głos, orkiestrę i jeszcze jeden głos – muz. i sł. Grzegorz Tomczak, ar. D. Bańka, śpiewa Katarzyna Liszcz –Starzec
Marsz Radeckiego

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy