view counter
Już od środy w Tygodniku Korso Kolbuszowskie piszemy m.in. o radnym, który złożył doniesienie do prokuratury na aminowego blogera, rezygnacji niedoszłego kontrkandydata na stanowisko burmistrza Kolbuszowej oraz jedenastu mieszkańcach powiatu, którzy chcą startują w tegorocznych wyborach na szefów sześciu gmin naszego powiatu.

Więcej w Korso Kolbuszowskie:
Nr 42/22.10.2014
Dzisiaj (17 października) mają rozpocząć się prace związane z przebudową kanalizacji na ul. Narutowicza w Kolbuszowej. Ruch pojazdów ma odbywać się wahadłowo. Przewiduje się również całkowite zamknięcie drogi.
 
Jak informują kolbuszowscy urzędnicy, prace polegać będą na wymianie odcinka z rur kanalizacyjnych ułożonego prostopadle  do osi jezdni ul. ...
Więcej w Korso Kolbuszowskie:
Nr 41/15.10.2014

W przyszłym tygodniu ruszy remont cząstkowy zajezdni autobusowej przy dworcu w Kolbuszowej. Prace zaplanowano na 20 i 21 października.

Jak informują kolbuszowscy urzędnicy, w tych dniach plac będzie zamknięty dla ruchu i postoju pojazdów oraz pieszych. Przystankiem tymczasowym na czas prowadzenia remontu będzie przystanek zlokalizowany przy ...

Więcej w Korso Kolbuszowskie:
Nr 42/22.10.2014